Nieruchomości na wynajem

Oferta

CHK S.A. skupia działalność na zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Firma posiada w swojej ofercie małe i duże powierzchnie biurowe, powierzchnie przemysłowe przeznaczone pod najem długoterminowy, hale magazynowe oraz nieruchomości niezabudowane na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce Nieruchomości

Historia

CHK S.A. wywodzi się z Zakładu Budowy Chłodni Kominowych utworzonego w 1945 r. jako przedsiębiorstwo państwowe. W 1991 roku firma została sprywatyzowana i kontynuowała swoją działalność jako Chłodnie Kominowe SA., a w 2007 r. zmieniła nazwę na obecną tj. CHK SA. Od początku swego istnienia firma zajmowała się projektowaniem, budową, remontami oraz modernizacjami chłodni kominowych i wentylatorowych. W trakcie kilkudziesięciu lat działalności zdobyła prestiż i stała się bodaj najbardziej rozpoznawalną marką na polskim rynku w zakresie projektowania i budowy chłodni kominowych dla energetyki. Z czasem skoncentrowała swoją działalność na wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Grupa Kapitałowa

W skład Grupy Kapitałowej CHK wchodzą dominująca Uniserv S.A., a także Uniserv Budownictwo S.A., Uniserv Jarosław Sp. z o.o., Dynamiks Sp. z o.o., Biuro Studiów i Projektów Chłodni Energetycznych Projchłod Sp. z o.o. Uniserv S.A. jest holdingiem polskich firm świadczących specjalistyczne usługi inżynieryjno – budowlane dla przemysłu. W ramach Grupy firma realizuje w pełnym zakresie nowe obiekty przemysłowe i energetyczne, a także remonty i modernizacje istniejących. Na swoim koncie firma ma liczne realizacje dla czołowych przedsiębiorstw z branży energetyki zawodowej i przemysłowej, hutnictwa metali żelaznych i nieżelaznych oraz szkła, koksowni, przemysłu chemicznego, petrochemicznego, cementowego i innych.